Začnete konečně létat levně

Na internetu existují stovky zaručených způsobů, tipů a triků vedoucích k tomu, jak koupit opravdu levné letenky. Fungují ale opravdu tak, jak slibují?
Některé vyhledávače nabádají kupovat ty nejlevnější letenky dlouhé měsíce dopředu, jiné lákají na to, že za vás ohlídají všechny akční slevy. Nejvíce demotivující na těchto slibech je, že ušetřené peníze často ani nestojí za všechen vámi vynaložený čas, který jste strávili nekonečným a mnohdy až zoufalým brouzdáním na mnoha webech.

Letenky do Paříže

Paříž je hlavním městem Francie, centrem módního průmyslu a kulturním životem země. Letiště Charles de Gaulle se nachází 25 km od centra města. Cestující se může do Paříže dostat taxíkem, autobusem, vlakem nebo tramvají. Z letiště najdete přímé autobusy do Disneyland Paris a zde si můžete objednat půjčovnu aut během vašeho pobytu ve městě. Letenky do Pařiže si můžete zakoupit na Start2fly.cz online.

Eiffelova věž, Paříž

Eiffelova věž, Paříž

Paříž je považována za hlavní město módy a místo konání nejvýznamnějších vystav všech světových módních návrhářů. Je to město romantiky a uměleckého centra. Zde se konají všechny důležité události země a soustředí se mnoho architektonických památek.

V létě v Paříži je teplé počasí s osvěžujícími větry, zimě prší a prakticky nejsou žádné mrazy. Lety do Paříže jsou obzvláště rychle vykoupeny během období módních přehlídek od konce června do července a od konce února do března. V únoru jsou turisté přitahováni k karnevalové sezóně a na jaře — festivalu kinematografie. 14. července poblíž Eiffelově věži se oslavuje Den bastily, který přitahuje turisty z celého světa.

Vítězný oblouk, Paříž
Vítězný oblouk, Paříž

5 turistických cílů v Paříž:

— vylézt na pozorovací palubu Eiffelovy věže — trvalý symbol Paříže. Večer je věž osvětlena jasným osvětlením;

— Navštivte slavný Louvre, který se nachází v centru Paříže a je považován za nejoblíbenější umělecké muzeum na světě;

— navštívit Notre Dame de Paris — architektonický památník gotického stylu, popsaný v historickém románu Victora Huga;

— navštívit Disneyland Paris — světově proslulý zábavní park pro děti i dospělé s mnoha atrakcemi a zábavními místy;

— navštívit náměstí Charlesa de Gaulla a obdivovat jeden ze symbolů Paříže — Vítězný oblouk postavený na počest Napoleonových vojenských vítězství.

Louvre, Paříž
Louvre, Paříž

Až budete v Paříži, určitě byste měli vidět kabaret Moulin Rouge, který nabízí velkolepé přehlídky a barevné noční plné extravagance. Fanoušci a milovníci umění mohou navštívit Picassovo muzeum nebo muzeum Orsay, Disneyland je ideální pro společnou dovolenou s dětmi. V místních restauracích stojí za to vyzkoušet čerstvou tradiční bagetu, ochutnávku sýra a vína a taky objednat ústřice a čokoládové croissanty.

Ceny letů do Paříže se liší měsíc od měsíce: vyberte si z nejlepších nabídek desítek leteckých společností.

Alexandrův most, Paříž
Alexandrův most, Paříž

Jak dlouho trvá let do Paříže

Z Prahy do Paříže let trvá 1 hodinu a 50 minut.

Orientační ceny letu do Paříže:

Letecká společnostJednosměrná letenkaZpáteční letenka
ČSA1182 Kč 2502 Kč
SmartWing2278 Kč 4484 Kč
AirFrance1347 Kč2597 Kč
Laudamotion 900 Kč1442 Kč
RyanAir1244 Kč 1654 Kč
TransAvia1248 Kč2066 Kč
Vueling1314 Kč2816 Kč
Level1587 Kč2816 Kč
Iberia1796 Kč3819 Kč
Montmartre, Paříž
Montmartre, Paříž