Letenky do Londýna

Eurovíkend jako zajímavé zpestření


Dnešní uspěchané době a stále trvající ekonomické krizi se přizpůsobily i nabídky leteckých společností, cestovních agentur a kanceláří.
Velmi žádané ze strany kupujících se stávají krátké levnější dovolené, které mají i vlastní specifický název: eurovíkendy (euroweekend).
Pod tímto pojmem se skrývají 2-5 denní pobyty v evropských metropolích. Francouzské kavárny v Paříži na vás dýchnou svou romantikou, pohledem z Eifellovy věže shlédnete všechny krásy města nad Seinou. Slunná Barcelona nabízí vášnivé flamengo, kontroverzní býčí zápasy a nádherné teplé večery. Milovníci historie budou jistě okouzleni zbytky římských staveb pocházející z dob největší slávy starověkého imperia. Studujete již několik let po večerech angličtinu a rádi byste své znalosti prověřili v praxi?

Eurovíkend v Londýně pro vás může být tím pravým řešením. Na pár dní se pokusíte zapomenout na starosti všedních dní a s údivem a radostí zjistíte, že sami dokážete komunikovat s rodilými Brity. Letenky do Londýna a jiných pobytových míst doporučujeme kombinovat s rezervací ubytování. V přehledném online katalogu ubytování si zvolíte místo odpovídající přesně vašemu přání a finanční náročnosti. Můžete vybírat ze široké škály jednoduchých i pěti hvězdičkových hotelů, seřadit nabídku dle skóre hodnocení hostů, vzdálenosti od centra… Okamžitě zjistíte, které hotely nabízejí volnou kapacitu ve vámi vybraném termínu.

Mezi nejpopulárnější oblasti ubytování v Londýně se řadí například: Westminster, Kensington a Chelsea, Tower Hamlets, Camden. Pro zájemce, kteří nechtějí sami vyhledávat ubytování, připravujeme každý týden novou nabídku krátkodobých víkendových pobytů v nejžádanějších evropských destinacích.
Zkompletovaný balíček zahrnuje zpáteční letenku a ubytování v kvalitním hotelu se snídaní. Samozřejmostí je uvádění ceny včetně všech poplatků. Ať se rozhodnete pro pařížskou romantiku, prosluněné Španělsko, letenky do Londýna nebo kterékoli jiné evropské velkoměsto, na zážitky z pobytu budete jistě dlouho vzpomínat.